Национална Студентска Олимпиада по Математика, Созопол - 2007

 
НСОМ'07
НАЧАЛО
Регламент
Конспекти
Настаняване
Регистрация
Програма
Контакти
Участници
Форум
Задачи
Решения в група А
Решения в група Б
Решения в група В
 

УАСГ - София; ТУ - София

Участници




Участници


Ръководители:

проф. дпн Сава Гроздев -
гл. ас. Веско Спасов, ЛТУ - София
доц. д-р Милко Дамянов Такев СУ „Св. Климент Охридски”
гл. ас. д-р Първан Евтимов Първанов СУ „Св. Климент Охридски”
гл. ас. Асен Иванов Божилов СУ „Св. Климент Охридски”
ст. ас. Веселин Андреев Гушев СУ „Св. Климент Охридски”
проф. дмн Гено Петков Николов СУ „Св. Климент Охридски”
гл. ас. д-р Теменужка Пенева Пенева ПУ „Паисий Хилендарски”
гл. ас. Асен Христов Христов ПУ „Паисий Хилендарски”
гл. ас. д-р Севджан Ахмедов Хаккъев ШУ „Епископ Константин Преславски"
гл. ас. д-р Иво Михайлов ШУ „Епископ Константин Преславски"
доц. д-р Васил Грозданов ЮЗУ "Неофит Рилски" - Благоевград
гл. ас. Илияна Петрова Раева РУ "Ангел Кънчев"
гл. ас. Любомир Янакиев Христов ВТУ "Св. св. Кирил и Методий"
гл. ас. д-р Атанас Любомиров Хамамджиев УАСГ - София
ас. Георги Вержилов Александров ТУ – Варна
гл.ас. Пенчо Стефанов Събев ТУ – Габрово
гл. ас. Валентина Илиева Радева ХТМУ – София
гл. ас. Велика Илиева Драгиева ЛТУ –София
Проф. д.м.н. Косто Вълов Митов НВУ „В. Левски”
гл. ас. д-р Татяна Стефанова Маджарова ВВМУ „Н. Й. Вапцаров”
гл. ас. Веселин Кънчев Кънчев ВСУ „Л. Каравелов”
гл. ас. Капка Георгиева Димитрова ВСУ „Л. Каравелов”
гл. ас. Георги Иванов Георгиев ВТУ "Т.Каблешков" - София
гл.ас. Стефанка Денкова Стефанова УХТ – Пловдив
гл. ас. Димитър Руменов Разпопов АУ – Пловдив
гл. ас. Георги Димитров Джелепов АУ – Пловдив
проф. дфн Петко Александров Девенски Академия на МВР
гл. ас. Йордан Русанов Петков ИУ – Варна
гл.ас. Йордан Радев Кръстев СА "Димитър Ценов"
гл. ас. Мария Бейжикова УНСС


Състезатели:

I Състезатели по групи:

Група А


СУ "Св. Климент Охридски"
  1. Емил Руменов Баронов
  2. Ивайло Петков Странджев
  3. Артур Масис Киркорян
  4. Теодоси Георгиев Генински
  5. Явор Иванов Стоев
  6. Константин Василев Делчев
  7. Георги Венциславов Мицов
  8. Боно Стойчев Нончев
  9. Теодор Зоранов Раденков
  10. Мартин Любомиров Димитров
  11. Веселина Николаева Буюклиева

ПУ "Паисий Хилендарски"
  1. Вилислав Иванов Радев
  2. Михаела Георгиева Гергова
  3. Мария Димитрова Георгиева
  4. Димитър Ангелов Коленцов
  5. Иванка Андреева Николова
  6. Радка Колева Колева
  7. Лейла Селиатин Шабан
  8. Лиляна Георгиева Шаркова
  9. Христина Димитрова Недкова
  10. Георги Христов Златев

ШУ "Еп. Константин Преславски"
  1. Захари Красимиров Николов
  2. Генадий Владимиров Варабьов
  3. Мехмед Ибрахим Коджа
  4. Силвена Маринова Михова
  5. Пламен Боянов Марков

РУ "Ангел Кънчев"
  1. Никодим Сашев Маринов
  2. Михаела Красимирова Русева
  3. Ива Божидарова Цветкова

ВТУ "Св. св. Кирил и Методий"
  1. Мария Стефанова Джумалиева
  2. Мартин Олегов Александров
  3. Мирослав Пенев Степанов
  4. Емил Бориславов Арсов

Икономически Университет - Варна
  1. Ивелина Стоянова Тодорова
  2. Делян Атанасов Желязов
  3. Геновева Свеженова Стоянова


Група Б


РУ "Ангел Кънчев"
  1. Станислав Димчев Костадинов
  2. Любен Атанасов Илиев
  3. Зюхре Себахатин Джемалова
  4. Мехрибан Ахмедова Джемалова

Технически Университет - Габрово
  1. Ивайло Тихомиров Белев
  2. Георги Спасов Цанев
  3. Драгомир Атанасов Иванов
  4. Борис Красимиров Гуцев

ХТМУ - София
  1. Красимир Иванов Иванов
  2. Женя Радославова Радева
  3. Николай Харизанов
  4. Виктор Александров Василев

Лесотехнически Университет
  1. Йорданка Стефанова Петкова
  2. Даниел Милков Драганов
  3. Юлия Георгиева Георгиева
  4. Румена Лъчезарова Воденичарова
  5. Славяна Иванова Попчева
  6. Никола Боянов Тодоров

ВСУ "Л. Каравелов"
  1. Йордан Красимиров Петков
  2. Татяна Атанасова Атанасова
  3. Радомира Недялкова Колева

ВТУ "Тодор Каблешков"
  1. Калин Пламенов Маринов
  2. Александър Златков Стоянов
  3. Марин Дичев Вълков
  4. Атанас Симeонов Караджов


Група В


Аграрен Университет - Пловдив
  1. Красимира Георгиева Анастасова
  2. Ангелина Николова Чорбаджиева
  3. Любина Йорданова Казанджиева
  4. Радостина Петрова Петкова
  5. Екатерина Георгиева Георгиева
  6. Стефка Иванова Гаджалова

УНСС - София
  1. Илия Петров Солаков
  2. Димитър Георгиев Кирязов
  3. Десислава Николаева Колева

СУ "Св. Климент Охридски" - Ст. Факултет
  1. Тодор Николаев Кондев
  2. Христо Димитров Марлов
  3. Филип Иванов Колев
  4. Игнат Ангелов Ангелов
  5. Димитър Каменов Алексиев
  6. Натанаил Трайчев Стефанов
  7. Димитър Тодоров Богоев
  8. Зорница Димитрова Барбова

Икономически Университет - Варна
  1. Деляна Димитрова Бояджиева
  2. Даниела Георгиева Костадинова
  3. Таня Тодорова Вълева
  4. Делян Христов Мавров

СА "Димитър Ценов"
  1. Николай Руменов Райков
  2. Ерсой Меджит Хасан
  3. Мартин Стефанов Ветов
  4. Наталия Константинова Минковская
  5. Христина Антонова Георгиева
  • ОТБОР на Висше училище по застраховане и финанси (ВУЗФ)
  1. Лидия Стефанова Даскалова - І курс “Застраховане и финанси”
  2. Ана Иванова Евтимова - І курс “Застраховане и финанси”

Научен ръководител: проф. Сава Гроздев








  • Състезатели без групи ):

    1. Тодор Николаев Кондев - СУ "Св. Климент Охридски"
    2. Христо Димитров Марлов - СУ "Св. Климент Охридски"
    3. Филип Иванов Колев - СУ "Св. Климент Охридски"
    4. Игнат Ангелов Ангелов - СУ "Св. Климент Охридски"
    5. Димитър Каменов Алексиев - СУ "Св. Климент Охридски"
    6. Натанаил Трайчев Стефанов - СУ "Св. Климент Охридски"
    7. Димитър Тодоров Богоев - СУ "Св. Климент Охридски"
    8. Зорница Димитрова Барбова - СУ "Св. Климент Охридски"
    9. Емил Руменов Баронов - СУ "Св. Климент Охридски"
    10. Ивайло Петков Странджев - СУ "Св. Климент Охридски"
    11. Артур Масис Киркорян - СУ "Св. Климент Охридски"
    12. Теодоси Георгиев Генински - СУ "Св. Климент Охридски"
    13. Явор Иванов Стоев - СУ "Св. Климент Охридски"
    14. Константин Василев Делчев - СУ "Св. Климент Охридски"
    15. Георги Венциславов Мицов - СУ "Св. Климент Охридски"
    16. Боно Стойчев Нончев - СУ "Св. Климент Охридски"
    17. Теодор Зоранов Раденков - СУ "Св. Климент Охридски"
    18. Мартин Любомиров Димитров - СУ "Св. Климент Охридски"
    19. Веселина Николаева Буюклиева - СУ "Св. Климент Охридски"

    1. Вилислав Иванов Радев - ПУ "Паисий Хилендарски"
    2. Михаела Георгиева Гергова - ПУ "Паисий Хилендарски"
    3. Мария Димитрова Георгиева - ПУ "Паисий Хилендарски"
    4. Димитър Ангелов Коленцов - ПУ "Паисий Хилендарски"
    5. Иванка Андреева Николова - ПУ "Паисий Хилендарски"
    6. Радка Колева Колева - ПУ "Паисий Хилендарски"
    7. Лейла Селиатин Шабан - ПУ "Паисий Хилендарски"
    8. Лиляна Георгиева Шаркова - ПУ "Паисий Хилендарски"
    9. Христина Димитрова Недкова - ПУ "Паисий Хилендарски"
    10. Георги Христов Златев - ПУ "Паисий Хилендарски"


    1. Йорданка Стефанова Петкова -(ЛТУ-София)
    2. Даниел Милков Драганов-(ЛТУ-София)
    3. Юлия Георгиева Георгиева-(ЛТУ-София)
    4. Румена Лъчезарова Воденичарова-(ЛТУ-София)
    5. Славяна Иванова Попчева-(ЛТУ-София)
    6. Никола Боянов Тодоров-(ЛТУ-София)
    7. Айли Халилова Ибрямова-(ЛТУ-София)
    1. Никодим Сашев Маринов - РУ "Ангел Кънчев"
    2. Михаела Красимирова Русева - РУ "Ангел Кънчев"
    3. Ива Божидарова Цветкова - РУ "Ангел Кънчев"
    4. Станислав Димчев Костадинов - РУ "Ангел Кънчев"
    5. Любен Атанасов Илиев - РУ "Ангел Кънчев"
    6. Зюхре Себахатин Джемалова - РУ "Ангел Кънчев"
    7. Мехрибан Ахмедова Джемалова - РУ "Ангел Кънчев"

    1. Калин Пламенов Маринов - ВТУ "Тодор Каблешков" - София
    2. Александър Златков Стоянов - ВТУ "Тодор Каблешков" - София
    3. Марин Дичев Вълков - ВТУ "Тодор Каблешков" - София
    4. Атанас Симeонов Караджов - ВТУ "Тодор Каблешков" - София


    1. Мария Стефанова Джумалиева - ВТУ "Св. св. Кирил и Методий"
    2. Мартин Олегов Александров - ВТУ "Св. св. Кирил и Методий"
    3. Мирослав Пенев Степанов - ВТУ "Св. св. Кирил и Методий"
    4. Емил Бориславов Арсов - ВТУ "Св. св. Кирил и Методий"

    1. Ивайло Тихомиров Белев - ТУ - Габрово
    2. Георги Спасов Цанев - ТУ - Габрово
    3. Драгомир Атанасов Иванов - ТУ - Габрово
    4. Борис Красимиров Гуцев - ТУ - Габрово

    1. Калин Пламенов Маринов - ВТУ "Тодор Каблешков" - София
    2. Александър Златков Стоянов - ВТУ "Тодор Каблешков" - София
    3. Марин Дичев Вълков - ВТУ "Тодор Каблешков" - София
    4. Атанас Симeонов Караджов - ВТУ "Тодор Каблешков" - София

    1. Деляна Димитрова Бояджиева - ИУ - Варна
    2. Даниела Георгиева Костадинова - ИУ - Варна
    3. Таня Тодорова Вълева - ИУ - Варна
    4. Делян Христов Мавров - ИУ - Варна
    5. Ивелина Стоянова Тодорова - ИУ - Варна
    6. Делян Атанасов Желязов - ИУ - Варна
    7. Геновева Свеженова Стоянова - ИУ - Варна

    1. Илия Петров Солаков - УНСС - София
    2. Димитър Георгиев Кирязов - УНСС - София
    3. Десислава Николаева Колева - УНСС - София

    1. Красимира Георгиева Анастасова - АУ - Пловдив
    2. Ангелина Николова Чорбаджиева - АУ - Пловдив
    3. Любина Йорданова Казанджиева - АУ - Пловдив
    4. Радостина Петрова Петкова - АУ - Пловдив
    5. Екатерина Георгиева Георгиева - АУ - Пловдив
    6. Стефка Иванова Гаджалова - АУ - Пловдив








    Математиката е най - добрият начин човек да води себе си за носа.



    Алберт Айнщайн
    ein Bild

     
    НСОМ'07
     
    => Do you also want a homepage for free? Then click here! <=
    За контакти: Email: olimp07@uacg.bg, tel: +359 2 963 5245/320; +359 2 963 5245/324